Archiwum działu ‘Po godzinach’

Adwokaci nie zapominają o zmarłych kolegach

3 listopada 2011
Co roku na 1 listopada, na grobach warszawskich adwokatów palą się znicze z doczepioną karteczką: "w dowód pamięci - Palestra Warszawska".

Turniej brydżowy zakończony

17 października 2011
W dniach 14-16 października 2011 r. wysiłkiem Izby Adwokackiej w Olsztynie oraz przy wsparciu Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku przy NRA zostały zorganizowane w Olsztynie w gościnnym Omega Hotelu I Mistrzostwa Polski Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w brydżu...

Koncert w Krakowie

14 października 2011
Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie i Rektor Akademii Muzycznej w Krakowie zapraszają na koncert z okazji 90. rocznicy urodzin oraz dokonań artystycznych i naukowych prof. Michała Bristigera.

W lutym kolejne Mistrzostwa Narciarskie Adwokatury

13 października 2011
Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach pod patronatem adw. Jerzego Zięby, Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, oraz adw. Stanisława Estreicha Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej Sportu, Turystyki i Wypoczynku NRA mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów i...

Klub Motocyklowy Adwokatury kończy pierwszy sezon

12 października 2011
Niebawem minie pół roku istnienia Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej. W maju br. trzydziestu członków-założycieli powołało do życia organizację zrzeszającą adwokatów i aplikantów adwokackich, którym bliska jest idea krzewienia sportów motocyklowych oraz potrzeba integracji naszego środowiska.