Autor: biuroprasowe
12 października 2011

Niebawem minie pół roku istnienia Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej. W maju br. trzydziestu członków-założycieli powołało do życia organizację zrzeszającą adwokatów i aplikantów adwokackich, którym bliska jest idea krzewienia sportów motocyklowych oraz potrzeba integracji naszego środowiska.

29 września br., korzystając z gościnności Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie oraz Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Naczelnej Rady Adwokackiej co bardziej wytrwali motocykliści zjechali na swych dwukołowych “rumakach” do Ośrodka Wypoczynkowego “BYSTRE” koło Baligrodu. Pogoda dopisała. Czternaście maszyn poniosło swoich właścicieli ku okolicznym atrakcjom, których nie brakowało w słonecznych jeszcze Bieszczadach. Solina, Pętla Bieszczadzka (duża), wypad na Słowację i wizyta w ośrodku lotów szybowcami, to tylko niektóre z wielu niespodzianek, jakie czekały na Członków i Sympatyków Klubu o wspaniałych imprezach integracyjnych nie wspominając.

Niestety tegoroczny sezon motocyklowy ze względu na zbliżającą się jesienną aurę dobiega powoli do końca. Motocykle czas odstawić!

Klub nie zapadnie jednak w sen zimowy. Jeszcze jesienią mamy zamiar sfinalizować budowę klubowej strony internetowej, która stanie się swoistym komunikatorem pomiędzy członkami i sympatykami Klubu oraz naszym oknem dla wszystkich zainteresowanych działalnością Klubu.

Już teraz rozpoczynamy przygotowania do kolejnego zlotu motocyklowego, który planujemy zorganizować w Karkonoszach w ostatni weekend maja 2012 r.

W planach na kolejny rok znalazł się także pierwszy klubowy wyjazd zagraniczny. Kiedy i gdzie, tego jeszcze nie wiadomo, ale już teraz nie brakuje chętnych.

Podsumowując, zakończyliśmy pierwszy sezon motocyklowy Klubu z liczbą 35 członków i 14 sympatyków. To chyba nieźle, wziąwszy pod uwagę, że na zlocie motocyklowym adwokatów, który odbył się również w Bieszczadach w 2008 r. pojawiły się… dwa motocykle! To były piękne początki naszego Klubu, którego powstanie zapoczątkował w Izbie Lubelskiej Adwokat Stanisław Estreich.
Oby tak dalej!
Z motocyklowym pozdrowieniem
Adw. Jarosław Szczepaniak
Komandor KMAP